Kalendarium na sierpień

Miasto Kołobrzeg nigdy nie zasypia. Bawimy się na okragło, cały rok. W te wakacje czekają nas kolejne imprezy kulturlane i sportowe w naszym mieście. Nasze propozycje dla Państwa na sierpień to m. in.:

  • Międzynarodowe spotkania z folklorem „Interfolk”: Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza w dniach 15-19 sierpnia 2017 r. na 26 edycję Festiwalu INTERFOLK z udziałem przedstawicieli państw: Francji, Tajlandii, Cypru, Włoch, Chin czy Polski. W imprezie weźmie udział ponad 300 tancerzy i muzyków. Podczas festiwalu odbędzie się uliczna Parada Folkloru, która przyniesie wiele atrakcji dla dzieci, jak i dorosłych.
  • Justyna Steczkowska & Orkiestra Cygańska: dla fanów pani Justyna zapowiada się wspaniały koncert z udziałem Orkiestry Cygańskiej. Koncert odbędzie się 20 sierpnia 2017 roku o godz. 20.00. Koncert jest częścią Wakacyjnej Trasy Koncertowej.
  • Festiwal Nagle Nad Morzem: 25 sierpnia zapraszamy na niezależny festiwal muzyczny „Nagle Nad Morzem”. Jest to festiwal muzyki elektronicznej, który potrwa trzy dni. Wystąpi ponad 100 wykonaców.
  • VII RoCK Festiwal: 26 sieprnia odbędzie się kolejna edycja RoCK Festiwalu, który zapowiada się ciekawie ze względu na wykonawców: The Curb, Nancy Regan, WhitePin, Illusion, Farben Lehre. Na koncert zapraszamy do RCK w Kołobrzegu na godz. 18.00.
  • XVII Międzynarodowy Festiwal „Muzyka w Katedrze” odbędzie się 24 sierpnia w Bazylice, impreza biletowana.
  • Piknik Śniadaniowy: odbędzie się 27 sierpnia na zakończenie wakacji; zapraszamy na skwer 750-lecia, wstęp wolny.

To też może cię zainteresować...