Majówka z Willą Amber w Kołobrzegu

Willa Amber

Majowy długi weekend to jedyna okazja do wiosennego wypoczynku nad morzem w pięknym Kołobrzegu. Nasz pensjonat serdecznie zaprasza rodziny, młodzież, turystów do spędzenie tego majowego weekendu właśnie u nas. Oferujemy Państwu aż 15 pokojów jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje są wygodne, komfortowe i czyste. Wyposażone są w niezbędne rzeczy do wypoczynku wraz z telewizorem i radiem oraz dodatkowy sprzęt na plażę jak koc, leżaki czy parawany.

Do dyspozycji naszych Gości jest aneks kuchenny. Aneks wyposażony jest w:

  • stół i krzesła
  • kuchenki: elekrtyczną i mikrofalę
  • zlew z osprzętem
  • czajniki
  • deskę do prasowania i żelazko.

Aneks to idealne miejsce do porannych dyskusji i wrażeń z pobytu w Kołobrzegu, a wieczorem zapraszamy do naszego ogródka z grillem. Ogród z altanką pięknie ukwiecony i zakrzewiony sprzyja wieczornym, a nawet nocnym posiedzeniom. Nadmorski klimat szczególnie zachęca naszych Gości do nocnych dyskusji.

Willa Amber bardzo lubi gościć całe rodziny z dziećmi. Dla naszych najmłodszych pociech mamy do dyspozycji foteliki dziecięce na rowery, które mogą wypożyczyć dorośli. Rower to idealny transport na letnie popołudnia. Ścieżek rowerowych i szlaków pieszych nie brakuje w Kołobrzegu. Dlatego zachęcamy do zwiedzania naszego pięknego miasta.

Więcej informacji o naszym pensjonacie i rezerwacji pokojów uzyskają Państwo pod numerem telefonu +48 602 36 11 37 oraz na naszej stronie www.willaamber.eu

Majówka z Willą Amber!

Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego pensjonatu.

To też może cię zainteresować...