Noclegi w Willa Amber w Kołobrzegu

Kołobrzeg to nadbałtyckie miasto z bardzo bogatą bazą noclegową. Można wynająć luksusowy hotel ze spa, ale można zarezerwować nocleg w przytulnym i wygodnym pensjonacie Willa Amber.

noclegi Kołobrzeg

Willa Amber to pensjonat, który do dyspozycji swoich gości posiada aż 15 pokojów 1,2,3-osobowych z łazienkami. Pokoje pensjonatu są czyste, zadbane, pełne rodzinnych akcentów i stworzone dla dzieci. Ponadto pokoje wysposażone są w telewizory, radia, sprzęt plażowy i akscesoria do prasowania. Dla dorosłych są rowery z dziecięcymi fotelikami.

pokoje Kołobrzeg

Do dyspozycji wszystkich gości jest dobrze wyposażony aneks kuchenny. Można spokojnie ugotować domowy obiad, jak i odgrzać sobie gotowe danie. A wszystko to można zjeść przy stole w gronie najbliższej rodziny lub nowo poznanych gości naszego pensjonatu.

Majówka z Willą Amber

Wieczorem po całym dniu wakacyjnych wrażeń mogą Państwo odpocząć w przydomowym ogrodzie z altaną. Do dyspozycji gości pensjonatu jest grill z miejscem na biesiadowanie. A cały ten czas umilą Państwu kwitnące i pachnące kwiaty i krzewy.

2

Pełna oferta pensjonatu Amber dostępna na stronie www.willaamber.eu

Jeśli nie mają Państwo żadnego pomysłu na tegoroczne wakacje, to polecamy pensjonat Willa Amber, Kołobrzeg, ul. Wylotowa 16A, tel. +48 602 361 137.

Polecamy serdecznie!

To też może cię zainteresować...