o serwisie

Wydawcą serwisu informacyjnego Kołobrzeg jest obiekt noclegowy Willa Amber.

Willa Amber mieści się w Kołobrzegu przy ulicy Wylotowej 16a. Działamy już kilka lat na lokalnym rynku. Mamy doświadczenie w przyjmowaniu całych rodzin, wycieczek, czy imprez grupowych. Kołobrzeg, to przyjazne miasto, ciagle rozwija się z myślą o turystach. Niedawno odremontowane molo w Kołobrzegu przyciąga mnóstwo gości i turystów z zagranicy.

My również staramy się stworzyć naszym gościom domowy klimat w naszym pensjonacie. Nasz pensjonat oferuje Państwu 15 pokojów, 1,2,3-osobowych. Pokoje urządzone są standardowo, ale gustownie. W pokojach znajdują się niezbędne rzeczy: szafa, kanapa, stolik, krzesła, ręczniki, podstawowo naczynia i telewizor. Dbamy także o szczegóły, takie jak: obrazki na ścianach, lampki i kwiatki na stolikach, czy zegarek.

Nasi gości mogą skorzystać z aneksu kuchennego. Można przyrządzić w nim pełnowartościowy posiłek. Na wyposażeniu aneksu są: kuchenka elektryczna, mikrofalówka, stół, krzesła, sztućce i zlew. Można także skorzystać z żelazka i deski do prasowania. Oferujemy także rzeczy związane z odpoczynkiem na plaży – do dyspozycji są koce, parawany, leżaki. Dysponujemy również rowerami i fotelikami dla dzieci.

Kołobrzeg ma mnóstwo ciekawych miejsc do zwiedzenia, np. latarnię morską, Basztę Lontową, Pałac Brunszwickich, czy budynek Ratusza.

Po zwiedzeniu atrakcji turystycznych naszego miasta, zapraszamy do naszego ogrodu. W ogrodzie znajdą Państwo mnóstwo kwiatów, krzewów, altankę, miejsce na grilla, czy ławeczki. Na pewno pobyt w naszym pensjonacie zapamiętają Państwo miło i z chęcią do nas wrócą. Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

Willa Amber

ul. Wylotowa 16A
78-100 Kołobrzeg

mob. +48 602 361 137

maslowskawanda@o2.pl
www.willaamber.eu