W jakim celu przyjeżdżamy do Kołobrzegu?

Do Kołobrzegu przyjeżdżamy w trzech celach: po zdrowie, urodę i wypoczynek.

Pierwszy cel – zdrowie. Zdrowie zagwarantuje nam kraina klimatyczna zwana Pobrzeżem Kołobrzeskim, który kształtowany jest pod wpływem morza Bałtyckiego. Z walorów tego wspaniałego klimatu czerpią wszystkie uzdrowiska i sanatorią. Do walorów natury zaliczamy wiatry od morza, które są szczególnie korzystne do leczenia. Wiatry powodują zmiejszenie amplitud termicznych, zwiększają ilość ozonu, którego duża zawartość świadczy o czystości powietrza. Również na walory zdrowotne mają wpływ wysięki solankowe, tak liczne w Kołobrzegu.

wypoczynek Kołobrzeg

Drugi cel – uroda. Urodę gwarantuje nam w Kołobrzegu świeże i czyste morskie powietrze, które ma wpływ na naszą cerę, włosy czy samopoczucie. Dodatkowym gwarantem urody będą usługi pielęgnacyjne i zdrowotne, które świadczą SPA. Masaże, maseczki błotne czy algi będą dobrą i odprężającą kuracją na zmęczone ciało.

Trzeci cel – wypoczynek. Wypoczynek zaś zagwarantują nam atrakcje turystyczne Kołobrzegu, w tym pięknie odremontowane molo oraz zrewitalizowaną plażę. Odpoczniemy również w miejscach noclegowych, które oferują moc atrakcji podczas pobytu w ich pensjonatach, willach czy kwaterach prywatnych. Po całym dniu wylegiwania się na plaży, późnym popołudniem można pozwiedzać miasto, a wieczorem usiąść wygodnie w altanie i odpoczywać do późnych godzin nocnych, wdychając jod.

Molo w Kołobrzegu

Klimatyczny Kołobrzeg zachęca na przeżycie niezapomnianych wakacji w nadmorskim kururcie wypoczynku, urody i zdrowia. Do zobaczenia latem!

To też może cię zainteresować...