Wakacyjne hity sezonu

Hiszpania, Włochy i Portugalia to tegoroczne hity sezonu wakacyjnego 2016. Polacy boją się wyjeżdżać do krajów objętych atakami terrorystycznymi. Dlatego takie kraje jak Egipt, Turcja, Tunezja nie przywitają turystów z Polski. Rodacy bacznie przyglądają się sytuacji w tych krajach i dlatego nie skorzystają z ofert biur turystycznych.

W tym roku upodobaliśmy sobie zachodnią część Europy. Pokochaliśmy Hiszpanię za jej uroki, Portugalię za wspaniałe plaże, a Włochy za przepyszne jedzenie. W tych krajach nie znajdziemy napływu uchodźców z Syrii czy innych krajów objętych wojną.

lato

Jednak większość Polaków spędzi wakacje nad polskim morzem czy w polskich górach. Polskie kurorty przygotowały specjalne oferty z myślą o wczasowiczach, którzy spędzali wczasy za granicą. Nasze hotele nie odbiegają standardem od zagranicznych hoteli, a obsługa jest nawet lepsza. Również tanie kwatery nad morzem mają swoje „pięć minut”. Rezerwacje na ostatnią chwilę mogą przynieść rozczarowanie, dlatego warto wcześniej jej dokonać. A pogoda dopisuje nad morzem czy to w górach…

Miłego wypoczynku!

To też może cię zainteresować...