Wypoczynek nad morzem Willa Amber

Willa Amber to propozycja noclegu nad morzem w miejscowości Kołobrzeg. Nocleg w pensjonacie polecamy całym rodzinom z dziećmi, grupom zorganizowanym czy miłośnikom czystego morskiego powietrza. Wiadomo, iż klimat Kołobrzegu ma wyjątkowe walory zdrowotne, dlatego warto zaczerpnąć troszkę kołobrzeskiego mikroklimatu.

Willa Amber

Pensjonat oferuje Państwu 15 pokojów, w tym jedno-, dwu- i trzyosobowych. Każdy pokój wyposażony jest w niezbędne rzeczy do miłego i wygodnego spędzenia czasu. Oferta hotelowa obejmuje również dodatkowe atrakcje dla gości, m.in. wypożyczenie rowerów z fotelikami dziecięcymi, koca na plażę czy leżaków.

Ponadto do dyspozycji naszych gości mamy aneks kuchenny solidnie zaopatrzony w sprzęt kuchenny. Warto robić własne posiłki o każdej porze dnia. Czasami szkoda odrywać się od opalania czy zwiedzania licznych kołobrzeskich atrakcji turystycznych, po to aby coś ugotować.

Wieczorami polecamy nasz kwiecisty ogród z altaną, gdzie mamy możliwość pogrillowania wraz z całą rodziną. Na ławeczkach można odpocząć po ciekawym i pełnym atrakcji dniu.

Nasz pensjonat czynny jest przez cały rok. O każdej porze roku zapraszamy naszych gości do skorzystania z naszej ofery, która w miesiącach wrzesień-kwiecień jest dużo tańsza niż w miesiącach letnich. Wdychanie jodu jesienią czy zimą jest bardziej zdrowsze niż latem, dlatego zapraszamy do nas w okresie jesienno-zimowym.

Pełną ofertę naszej Willi Amber znajdą Państwo pod adresem www.willaamber.eu

Przedstawiamy kilka zdjęć naszego pensjonatu:

Zapraszamy cały rok!

Adres naszego pensjonatu:

Willa Amber Wanda Masłowska
ul. Wylotowa 16A
78-100 Kołobrzeg

tel. +48 602 361 137
email: maslowskawanda@o2.pl

To też może cię zainteresować...