Wypoczynek w kołobrzeskim pensjonacie Willa Amber

Wypoczynek nad morzem to marzenie każdego Polaka. Jedni kochają góry, a drudzy wolą morze. Wiele nadmorskich miejscowości kusi swoją ofertą noclegu. Wybór jest przeogromny i zależy od zawartości naszego portfela. Ceny noclegów w hotelach różnią się zdecydowanie do cen w pensjonatach czy kwaterach prywatnych. Ale cena to nie wszystko. Czasami wysoka cena nie spełnia naszych oczekiwań i za rok wybierzemy coś bardziej przytulengo i rodzinnego.

Takim rodzinnym i przytulnym miejscem jest pensjonat Willa Amber w Kołobrzegu. Do dyspozycji gości jest aż 15 pokojów jedno-, dwu- i trzyosobowych. Pokoje są przytulne, gustownie urządzone i wyposażone w niezbędne rzeczy. Ponadto właściel pensjonatu oferuje swoim gościom dodatkowe wyposażenie na plażę, tj. koce, leżaki i parawany. Dla aktywnego wypoczynku dostępne są rowery z fotelikami dla dzieci. Nie zawsze trzeba leżeć plackiem na plaży.

pokoje4

Dla gości pensjonatu przeznaczony jest piękny aneks kuchenny, który wyposażony jest w sprzęt kuchenny i naczynia. Można zrobić pełnowartościowy posiłek, jeśli nie chcemy jeść na mieście. Dodatkowo można wyprasować sobie ubrania wedle życzenia. Pensjonat dysponuje przydomowym ogródkiem z grillem i altanką. Ogródek zadbany, pięknie ukwieciony, porośniety licznymi krzewami ozdobnymi i kwiatami rabatowymi. Wieczorne grillowanie to wspaniałe zakończenie dnia.

2

A sam Kołobrzeg czym może zachwycić turystów? Atrakcji turystycznych jest mnówstwo. Pierwszą najważniejszą z nich jest latarnia morska. Widok z tego obiektu rozpościera się na całą okolicę. Czasami wieje, ale można wytrzymać. Dla osób poszukujących historii miasta zapraszamy do licznych muzeów, a nawet muzeum 6D, które będzie rewelacyjną atrakcją dla każdego dziecka, jak i dorosłego człowieka. Ponadto mamy w Kołobrzegu odremontowane molo z piękną iluminacją świetlną, która przyciąga turystów w porze wieczornej. Wtedy widok jest najpiękniejszy.

iluminacja świetlna molo Kołobrzeg

Natomiast dla osób aktywnie spędzających wakacje w Kołobrzegu polecamy zrewitalizowaną plażę, którą można biegać dowoli. Ponadto szlaki piesze, rowerowe i kajakowe również zachęcają do aktywnego wypoczynku. Szlaki są dobrze opisane i nie można sie zgubić. Pas nadmorski jest pełen ciekawych miejsc i warto je zobaczyć o każdej porze roku. Również nasz pensjonat zaprasza swoich gości o każdej porze roku, nawet w zimne miesiące w okresie jesienno-zimowym. Ciepła nie zabraknie nikomu w naszej Willi Amber.

Zapraszamy do Willa Amber, Kołobrzeg, ul. Wylotowa 16a, tel. +48 602 361 137.

Czekamy na Państwa.

To też może cię zainteresować...